• image01
  • image02
  • image03
  • image04
  • image05

Iсторiя

Кондитерська фабрика «СТИМУЛ» - одне з крупних стабільних підприємств в Україні по виробництву кондитерських виробів.З дня заснування фабрики в 1999 році і по сьогоднішній день продовжується  її динамічний розвиток – постійно оновлюється асортимент продукції, який радує наших покупців новими смаками. За цей час була пройдена дорога від регіонального підприємства  до національного виробника. На сьогоднішній день ми продаємо свою продукцію у всіх областях України.

Реконструкція, постійне технічне переозброєння і придбання нових механізованих і автоматизованих ліній по виробленню кондитерських виробів підняло виробничі потужності фабрики у декілька разів. Ми йдемо в ногу з часом, не порушуючи при цьому відвічні традиції дніпропетровських радянських кондитерів, тому споживачі навіть з найвимогливішим смаком, не залишаються байдужими. Фахівці підприємства дбайливо зберігають старі рецепти і добрі традиції. Завдяки використанню лише натуральних інгредієнтів і постійному строгому контролю, ми виробляємо кондитерську продукцію найвищої якості.

Поєднуючи можливості сучасних технологій і високу якість інгредієнтів, наша продукція має великий успіх у споживачів. Одного дня спробувавши наші солодощі, клієнти залишаються з нами назавжди. На сьогоднішній день в Україні ринок, що динамічно розвивається, - кондитерський. Згідно даних ТПП України  фабрика «Стимул» за об'ємом і якістю продукції міцно зайняла  гідне місце серед найкрупніших виробників. Наша продукція неодноразово ставала лауреатом загальнонаціональних конкурсів і Міжнародних бізнесу-форумів.

Це підтверджується дипломами  і відзнаками Слов’янського базару («За випуск ексклюзивної кондитерської продукції з винятковими смаковими властивостями»), «Віща проба» («За виробництво високоякісних конкуренто здатних кондитерських виробів»). «Стимул» неодноразовий учасник міських і добродійних проектів.

Своє головне призначення ми бачимо в створенні свята в кожному домі, в кожній родині за допомогою улюбленого, смачного і корисного  продукту.  

Команда професіоналів: від робітника до топ складу вкладають всі свої знання і досвід, душу і серце в нашу продукцію, саме тому вона приносить задоволення і радість кожному споживачеві.

Кондитерська фабрика «СТИМУЛ» - українська компанія, мета якої – збереження багатих традицій якості.

Пошук
Останні новини
LIKE від кондитерської фабрики СТИМУЛ!
LIKE від кондитерської фабрики СТИМУЛ!
Фасованное драже – отличный вариант для перекуса, как для взрослого человека, так и для ребенка в школу.
Яскрава весняна квітка - цукерка Боне
Яскрава весняна квітка - цукерка Боне
8 березня - добрий привід, щоб привітати зі справжнім днем ​​весни!
+38 (056) 747 00 10
+38 (056) 747 00 20