• image01
  • image02
  • image03
  • image04
  • image05

Головна

Кондитерська фабрика «Стимул» - національний виробник цукерок і кондитерських виробів в Україні.

КФ «Стимул» була заснована в 1999 році і почала свою роботу з виробництва мармеладу і драже під власною торговою маркою. На даний момент у нашому асортименті є цукерки, вафлі, зефір, мармелад, ірис, драже, східні солодощі типу м'яких цукерок і типу карамелі, глазур, маси горіхові і шоколадно-горіхові.

Ми випускаємо більше 200 видів продукції. Продукція нашої компанії представлена ​​в 24 областях України, національних торговельних мережах та в мережі роздрібних магазинів у Дніпрі і Дніпропетровській області.

Наша продукція відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних норм. Виробництво ведеться на власному обладнанні як за традиційними рецептами й технологіями, так і за власними, розробленим нашими майстрами-кондитерами. Продукція поєднує у собі класичні традиції дніпропетровських радянських кондитерів та сучасні стандарти виробництва та упаковки.

Фахівці підприємства дбайливо зберігають традиційні рецепти і добрі традиції, використовуючи виключно натуральні інгредієнти. У процесі виробництва наша продукція проходить багатоетапний контроль, що дозволяє отримати продукцію найвищої якості.

Стратегія розвитку компанії полягає в тому, щоб виробляти смачну, якісну продукцію з натуральних інгредієнтів, яку встигли оцінити і полюбити споживачі.

Наш cтимул працювати для вас і дарувати смак натуральних солодощів!

Пошук
Останні новини
LIKE від кондитерської фабрики СТИМУЛ!
LIKE від кондитерської фабрики СТИМУЛ!
Фасованное драже – отличный вариант для перекуса, как для взрослого человека, так и для ребенка в школу.
Яскрава весняна квітка - цукерка Боне
Яскрава весняна квітка - цукерка Боне
8 березня - добрий привід, щоб привітати зі справжнім днем ​​весни!
+38 (056) 747 00 10
+38 (056) 747 00 20